שירותי פרפורמנס

(PPC)

תוכן מוקפד, עבודת סושיאל מבריקה ושפת מותג בולטת לא שווים כלום כל עוד קהל היעד שלך בכלל לא מודע לקיומך. לכן אני מציע ללקוחות שלי גם שירותי פרפורמנס משלימים בכל הפלטפורמות: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טאבולה ואאוטבריין.

תחילה נצטרך לענות יחד על מספר שאלות: מיהם הלקוחות הפוטנציאליים שלך? היכן הם מתגוררים? מה מעניין אותם? היכן הם גולשים? לאילו מהנכסים הדיגיטליים שלך הם Most Likely להגיע? האם מדובר בלקוחות חוזרים או חד פעמיים?

לאחר שרטוט פרופיל לקוחות מדויק נחליט יחד על אסטרטגיית פרסום ונקבע באילו פלטפורמות להשתמש – הכל בהתאם לתקציב הפרסום העומד לרשותך ולמטרת הקמפיין שהגדרנו (לידים, המרות, חשיפות, צפיות או מעורבות). השלב הבא הוא כתיבת קופי חד ומניע לפעולה. בחלק מהקמפיינים אשתמש במודל A\B Testing שיאפשר לי להבין טוב יותר את קהל היעד תוך כדי תנועה.

העבודה שלי כמובן לא מסתיימת עם הלחיצה על כפתור ה-Publish. כל זמן שהקמפיין באוויר אהיה עם אצבע על הדופק ואבצע אופטימיזציה מתמשכת כדי לוודא שהתקציב אכן מנוצל בחוכמה: חיזוק המודעות הממירות ביותר וכמובן ריענון קריאייטיב במידת הצורך – הכל כדי להבטיח מקסימום תוצאות בשטח. כמובן שלכל אורך הדרך אקפיד לעדכן אותך בזמן אמת על נתוני הקמפיין, ובסופו אפיק דו"ח סיכום ואתן המלצות קונקרטיות להמשך הדרך.

רוצה להגדיל את המכירות של העסק עם קמפיין מדויק ואפקטיבי?

כמה פרטים ואחזור אליך