קצת עליי

היי, אני יואב

קופירייטר, כותב תוכן, מנהל סושיאל ושיווק דיגיטלי.

קודם כל, תנו לי לנפץ לכם קלישאה קטנה: אני לא מאלה שנולדו עם עט ביד וכתבו למגירה מאז שהם זוכרים את עצמם. את האהבה שלי לתוכן וקריאייטיב גיליתי ב-2012 כמנהל סושיאל צעיר בארגון גדול. די מהר הבנתי שהייעוד שלי הוא להיות בצד השני: זה שעובד עם מגוון לקוחות, מציע כיוונים שיווקיים מקוריים וכותב להם תוכן מבריק שקולע למטרה.

עם הזמן הבנתי שהחיבור בין תוכן לדיגיטל הוא ה-Skill החשוב ביותר לאנשי תוכן וקריאייטיב בעולם החדש. פתחתי את העסק שלי לכתיבת תוכן ושיווק דיגיטלי כי חיפשתי משהו אחר: לעזור לארגונים, עסקים ויזמים לספר את הסיפור שלהם ברשת על ידי יצירת תוכן מעניין, ייחודי ולא שגרתי בכל הפלטפורמות.

אני אוהב להגדיר את מה שאני עושה כ'מיתוג תוכן'. בדיוק כמו מיתוג, אני מאמין שגם יצירת תוכן איכותי וקבוע זה עניין של תהליך. הבנתי שכדי להוביל את הלקוחות שלי בתהליך הזה כמו שצריך – אני חייב להיות איש מדיה בדיוק כמו שאני איש תוכן. אני מאמין שאנשי תוכן טובים נמדדים לא רק בפאנצ'ים מבריקים, אלא בעיקר ביכולת להתאים את התוכן לכל פלטפורמה, להעלות ולנהל קמפיין דיגיטל לכל אורך הדרך ולקבל ממנו תובנות משמעותיות להמשך הדרך.

זה לקח קצת זמן, אבל היום אני מביא איתי לעבודה על כל לקוח ופרויקט גם יכולות כתיבה וקריאייטיב, וגם שליטה במערכות הפרסום (PPC) ובפלטפורמות הנפוצות: מגוגל ופייסבוק ועד לטאבולה ואאוטבריין.

את היתרון הזה אני מציע ללקוחות כחלק מובנה בסל השירותים שלי – בין אם מדובר בתוכן לאתרים, מיקרו קופי, תוכן לרשתות החברתיות, מאמרים, ניוזלטרים, באנרים או מודעות. הכל כמובן נובע מהאסטרטגיה השיווקית של כל לקוח והתייחסות ליעדים העסקיים שלו. יחד – אנחנו מתווים את אסטרטגיית התוכן המדויקת והנכונה ביותר שתלווה את הלקוח בכל נקודות המפגש שלו עם הצרכן.

לבסוף רק אציין שאני מאמין שתוכן טוב בא מהלב. בשנה האחרונה אני מפעיל לצד העסק גם בלוג אישי שבו אני משתף בתובנות וחוויות שלי בחיים אחרי גיל 30. אז אם בא לכם להכיר אותי יותר – מוזמנים לביקור בכיף

over30blog.com

עכשיו אחרי שהכרנו

איך אפשר לעזור לך?